a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

S.S.S.

Ne Giymeliyim?

Çekiminizi yapacağımız mekanlarda yürüyerek gidebileceğimiz yerler olduğundan dolayı, rahat edebilmeniz açısından yanınızda rahat edebileceğiniz ayakkabılar getirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Yakınımı Çağırabilir miyim?

Çekim esnasında yanınızda size yardımcı olabilecek bir yakınınızın bulunması rahat bir çekim geçirebilmeniz adına iyi olacaktır.

Aklımda Belirli Pozlar Var

Çekim öncesinde yaptığımız ön araştırma sonucunda beğendiğiniz pozları mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Bizlerde bu pozlar dahilinde çekim yapabileceğimiz farklı lokasyonlar belirleyip, çekiminizi en iyi şekilde gerçekleştirebiliriz.

Ya Yağmur Yağarsa?

Çekiminizin olduğu gün hava şartlarının uygun olmaması durumunda çekiminiz o gün için iptal edilip başka bir güne alınabilir.

Ulaşımı Nasıl Sağlayacağız?

Gerek ekibin, gerekse kullanılan ekipmanın çok olmasından dolayı aracımız dolu olmaktadır. Dolayısıyla kendi aracınızla ulaşım sağlamanız gerekmektedir.

Ödemeyi Ne Şekilde Yapıyoruz?

Gerek websitemizde gerek sosyal medyada yaptığınız ön araştırmadan sonra ofisimizde sizleri ağırlayıp çekim günü ve tarihini belirliyoruz. Sonrasında belirli bir miktarda kapora verip kalanını çekim günü ödeyebilirsiniz.