a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Moda Çekimleri Başlıyor…

Street-Beauty

Moda çekimi modelin yeteneği ve fotoğrafçının yeteneği arasında dengede duran bir fotoğrafçılık dalıdır. Ancak yaratıcılık ve yönetmenlik fotoğrafçıdadır.

Özellikle kadınların ilgi alanı olan moda, sadece giysilerden, ayakkabı ve takılardan oluşmamaktadır. Yaşadığımız çağda yaptığımız davranışların bile bir ekolü ve stili oluşmuş durumda. Moda çekimleri de tamamen bu ekolün görseller ile yansıtılması anlamına geliyor.

Dış mekan ve stüdyoda gerçekleşen moda çekimi çalışmalarımız süresince arka planı, modeli, giysileri, diğer objeleri beraber kurguluyoruz. Elementleri, kıyafeti ön plana çıkarması için kullanıyoruz.

Moda fotoğrafları ihtiyacı olan müşterilerimizin bize ürün ve firmaları hakkında bilgi vermesiyle, başlayan görüşmelerimiz sayesinde fotoğrafçı ekibimizin müşterimizi tanıması ve bizden beklenen hizmetin içeriğinin anlaşılması sağlanmaktadır. Ekip olarak, başarılı bir çalışmanın ilk adımının müşteri isteklerinin doğru bir şekilde tespit edilmesine dayandığına inanıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra müşterilerimizle fotoğrafları inceliyor ve rötuşlandırılacak olan karelerin seçimini yapıyoruz.