a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Düğün Klibi İçin Siz de Bizi Seçin

dugun-klibi

Düğün klibi İzmir-Bergama sokaklarında sabahın erken saatlerinde düğün yapan çiftler için güzellik salonuna gidip gelinliği giyme ile başlayan, erkeğin damatlığı giyip arabasını süslettiği anlarla başlar. Hazırlıklar tüm hızıyla yapılırken her telaşlı, heyecanlı, korku ve sevincin bir arada olduğu anları kameraya alınıyor, gelin ve damadın fark edemediği en özel anları, bakışları ve hareketleri de kaçırmayarak düğün klibine ekleyerek çiftlere sürpriz yapıyoruz. Düğün klibi hazırlanırken yapılan çekimlerde, ışığın geliş açısı, manzarasını ve arka fonun yarım ve anlamsız kalmayacağı tarzda ve davranışların tekrarlanmayacağı kalite ve özveride olduğu en doğal görüntülerin elde edilmesiyle daha güzel bir hal alacaktır.

Profesyonel ellerde hazırlanan düğün klibi İzmir mekânlarının en güzel noktalarında düğün öncesi gelinlik ve damatlıklarla çekilecek fotoğraflarla birlikte düğünde çekilen videoları da ekleyerek harika bir çalışma ortaya çıkacaktır. Tabi ki düğün klibi hazırlanırken, sadece gelin ve damadın değil, düğünde görev alan profesyonel kadroların daha disiplinli ve sistematik çalışması ile konukların ağırlanması, ikramların aksamaması, herkesin gözlerinin içinde mutluluk ve rahatlama olması düğün klibi için önemli etkenlerdendir. Aile bireyleri ile dost ve arkadaşlarla çekilen büyük boy resimlerinde düğün klibi ile eklenmesi konusunda çiftlerle birlikte konuklarında orijinal poz ve görüntüler vermesi gerekecek o güzel günlerden geriye kalan anılardaki yerlerini alacaklardır.

Sektörde çok sayıda ajans ve bireysel düğün fotoğrafçısı olduğu için seçim yapmak kabus haline dönüşebilir. Siz de düğün fotoğrafçınızı seçerken standartların üstünde çalışmalar yapan, işine değer veren bizimle çalışmaya ne dersiniz…