a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

dugun-fotografi-fikirleri

Sizin de çılgın dediğiniz arkadaşlarınız varsa o günü onlarla fotoğraf çektirip eğlenerek geçirebilirsiniz. Maskeler, gözlükler, takma bıyıklar, şapkalar ve aklınıza gelecek her tür aksesuarın kullanılacağı düğün fotoğrafları stüdyo çekimleri size unutamayacağınız anlar yaşatacak.

Yaratıcı Fonlarla Farklı Kareler

Değişik ve sınırları zorlayan fotoğraflara ne dersiniz? Eğer illa bir fonun önünde poz verecekseniz arkaya bir yatak örtüsü, perde veya yamalı bir kumaş gererek, muhtemelen tanıdığınız kimsenin yapmadığı bir fotoğraf karesine imza atabilirsiniz. Fotoğraf çekilen mekanda arkaya şemsiye vb. aksesuarlarda eklenebilir. Orijinal düğün fotoğrafı fikirlerine açık olmakta her zaman fayda var!

Tebrikler Ünlü Oldunuz!

Peki, normal bir fotoğraf değil de ünlü kişilerin başrol olduğu film afişleri gibi fotoğrafınız olsa ne olur? Dilerseniz sevdiğiniz bir filmin afişini kullanabilir, dilerseniz de kendiniz bir film afişi tasarlayabilirsiniz. Sonra da sadece İlker Yapıcı Stüdyo’ muza gelmeniz yeterli en yeni ve en iyi fotoğraf kareleri fikirleri için sizlerin düğün fotoğraflarını süsleyeceğiz.