a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Doğum Anı Artık Ölümsüzleştiriliyor

dogum-fotografciligi

Hayatınızın en özel anlarından birinde, ailenizin yeni üyesi hayata gözlerini açarken bu anı ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

Her geçen gün daha yaygınlaşmaya başlayan doğum fotoğrafçılığı; doğum ve doğum sonrasındaki mutlu anların, en güzel ilklerin belgelenmesini ve anne babayla bebeğin çeşitli konseptlerde fotoğraflarının çekilmesini kapsayan çok önemli bir fotoğrafçılık alanıdır. Doğum öncesinde, sırasında ve sonrasında anne baba ve bebeklerinin fotoğraflarını çeken doğum fotoğrafçılarının konularında uzman kişiler olması, hem aileyle iletişimin kalitesi, hem de ortaya çıkacak karelerin başarısı açısından oldukça önemlidir.

Doğumhanede bulunan ışıkların şiddeti ve parlaklığın fazla olması nedeniyle ortamda istenmeyen ışık kırılmaları oluşur, en önemlisi de tekrarı olmayan bu olayın en masum ve en duygulu anlarını yakalayıp fotoğraflayabilmek dikkat ve deneyim gerektirir.

Bu fotoğrafların içinde kısacası doğum öncesi hastane, doğum anı, doğum sonrası, bebek ünitesi, ilk aile fotoğrafları ve bebeğin tek başına çekilmiş ilk fotoğrafları yer alır.

İzmir’de güvenilir ve kaliteli doğum fotoğrafçılığı konusunda arayışında olan tüm aileleri bizimle İlker Yapıcı ile çalışmalarını bekliyoruz.