a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Bir Düğün Hikayesi Nasıl Olmalıdır

Evlilik hazırlıkları yapan her çift mutlaka yaşadıklarının diğer çiftlerden farklı olduğunu ve bunun unutulmaz bir anıya dönüştürülerek kayıt altına alınması gerektiğini hep hayal eder. İlker Yapıcı olarak bizim önerimiz gün boyu çekilen fotoğraflarınızın ve bir de düğün hikayesi filminizin olmasıdır. Çünkü ikisinin de anlatım olanakları birbirinden farklıdır.

Günümüz Düğün Fotoğrafçıları, çiftler için ürettikleri birbirinden farklı konseptlerde düğün hikayesi çekimleri yapmaktadırlar. Düğün çekiminde asıl değerli olan çekimler ise, düğün günü öncesinden başlayan, düğün günü devam eden ve balayı dönüşü yapılan çekimlerle sonlandırılan çekimlerdir.

Çiftlerin gerçek hikayelerinin anlatıldığı bu tarz Düğün Hikayesi çekimleri gerçek bir film senaryosu gibi kurgulanır ve çekimleri yapılır. Düğün hikayeniz oluşturulurken eğer film çekimi de istediyseniz burada şarkı seçimi çok önemli. Hızlı tempolu bir şarkı seçip görüntüler böyle çekildikten sonra yavaş bir şarkı seçerseniz görüntülerin montajı zorlaşacaktır

Yıllar sonra bile izlenebilecek kalite ve duygulara sahip Düğün Hikayesinin unutulmaz olmasının en önemli nedeni de hikayenin gerçeğe uygun çekilmesidir.

Sizlerde bu tarz bir prodüksiyon istiyorsanız daha önce başarılı çekim yapmış firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Bunun için İlker Yapıcıyı öneriyoruz.