a
a

Emma Marie

and

Roko Button

15. October 2018.

at 7 o’clock in the evening
Villa Macadamiana second at Marianberg
Hilltop Dr Menomonee Falls, WI 53051 US

yukarı
a

İlker Yapıcı

Açılış ve Etkinlik Fotoğraf Çekim

 

shop grand opening - cutting red ribbon

shop grand opening – cutting red ribbon

İlker Yapıcı profesyonelliğiyle hizmetlerine devam ediyor.Açılış ve etkinlik fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı olan. Sektöre yeni girmiş ya da yıllardır var olan firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli rol oynayan ve etkili bir iletişim ayağı olan etkinlik fotoğrafçılığı basın konumlandırmasında, sunumlarda veya benzer tanıtım materyallerinde en etkili karelerin kullanılmasını sağlıyor.

“Profesyonel, kaliteli ve hedef kitleye yönelik açılış ve etkinlik çekimleri…”

Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan açılış ve etkinlik fotoğrafları en güçlü tanıtım araçlarından olan internet ve gazetelerde yer alan etkinlik görselleriniz markanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarken fotoğraf arşivi oluşturmanızı ve yeni iş birlikleri kurmanızı kolaylaştırıyor.

Yayınladığınız açılış fotoğrafçılığı sektöre attığınız ilk adımda bile sizi profesyonelce yansıtıyor. Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı ile isterseniz yeni sezon defilelerinizi, isterseniz bayi açılışınızı binlerce insana aynı anda gösterebiliyorsunuz.

Açılış ve etkinlik organizasyonları için fotoğrafçı arayışında olan iletişim bölümünden bize ulaşarak gerçekleştirdiğimiz organizasyon fotoğrafı ve video çekimleri hakkında bilgi alabilirler.